قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / کسب درآمد توسط سایت‌های تبلیغات کلیکی / آشنایی با سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

آشنایی با سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

نحوه فعالیت سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

در این روش شرکت‌های مختلف در سایت‌های تبلیغاتی کلیکی معرفی شده، برای تبلیغات و معرفی خود، آگهی می‌گذارند و شما از طریق کلیک بر روی این آگهی‌ها در منزل کسب درآمد می‌کنید.

این سایت‌ها از تفاوت هزینه‌ای که از آن شرکت‌ها می‌گیرند و هزینه‌ای که به شما پرداخت می‌کنند به سود قابل توجهی می‌رسند. پس نگران نباشید و با آسوده خاطر در سایت‌های کسب درآمد معتبر معرفی شده فعالیت کنید

برای رسیدن به درآمد در این سایت‌ها حداقل باید سه ماه بطور مستمر فعالیت کنید و صبور باشید

تفاوت سایت‌های تبلیغاتی کلیکی با فعالیت‌های هرمی

این سایت‌های کسب درآمد به صورت هرمی کار نمی‌کنند. به عبارت دیگر فقط از یک سطح از جذب زیر مجموعه می‌توانید درآمدزایی کنید. مثلا اگر شما عضو x را زیر مجموعه خود کنید و عضو x عضو y را زیر مجموعه خود کند، شما از کیلک‌های عضو y هیچ درآمدی کسب نمی‌کنید.

انواع حساب‌ها در سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

در سایت‌های تبلیغاتی کلیکی دو نوع حساب دارید: حساب جاری و حساب سپرده.

 • حساب جاری حسابی است که درآمدهای شما از کلیک‌های خودتان و زیرمجموعه‌ها به آن واریز می شود. شما می‌توانید موجودی این حساب را در صورتی که به حد نصاب برسد برداشت کنید. همچنین می‌توانید مقداری از موجودی این حساب را به حساب سپرده خود منتقل کنید.
 • حساب سپرده حسابی است که از اعتبار آن می‌توانید برای خرید آگهی، خرید و اجاره زیرمجموعه و ارتقای عضویت استفاده کنید. برای افزایش موجودی این حساب معمولا دو راه دارید: انتقال از حساب جاری، انتقال آنلاین توسط کارت‌های شتابی برای   سایت‌های ایرانی  یا پول‌های الکترونیکی مانند بیت‌کوین برای  سایت‌های خارجی.

برای برداشت درآمد خود از حساب جاری، باید به دو نکته توجه کنید:

 • موجوی حساب جاری شما به حدنصاب برداشت رسیده باشد.
 • از برداشت قبلی، چند روز گذشته باشد. معمولا بین برداشت‌های یک کاربر استاندار یا پیشرفته، حداقل ۶-۸ روز فاصله باشد. با ارتقای سطح عضویت، این فاصله کاهش می‌یابد.

نحوه مشاهده آگهی‌ها در سایت‌های تبلیغاتی کلیکی ایرانی

روش مشاهده آگهی به این گونه است که شما بر روی آگهی کلیک می‌کنید و سپس در صفحه یک تیک ظاهر میشود شما باید روی تیک کلیک کنید تا بتوانید آگهی را مشاهده کنید

تبلیغاتی کلیکی

پس از اینکه بر روی تیک کلیک کردید صفحه جدیدی باز میشود که در آن تبلیغ به نمایش گذاشته میشود شما باید صبر کنید تا

تبلیغاتی کلیکی

صفحه کاملا نمایش داده شود . پس از آن در بالای صفحه تصویری مانند زیر ایجاد می‌شود

تبلیغاتی کلیکی

پس از اینکه نوار سبز رنگ پر شد پیغام زیر ظاهر میشود

تبلیغاتی کلیکی

حال به همین ترتیب تمام آگهی‌های حمایت را مشاهده کنید

بعد از آن که تمام آگهی‌های مدیر را کلیک کردید(قفل بقیه آگهی‌ها باز می‌شود) نوبت به آگهی‌های استاندارد و کوچک و خیلی کوچک می‌رسد. آن‌ها را هم کلیک کنید و از هر کدام درآمد کسب کنید.

ابتدا تمام آگهی‌های استاندارد راکلیک کنید. بعد از استاندارد به کوچک و خیلی کوچک رفته و کلیک کنید و منتظر پیغامی مانند شکل زیر باشید.

تبلیغاتی کلیکی

بخش‌های مهم و مشترک سایت‌های تبلیغاتی کلیکی

خلاصه اطلاعات حساب‌های كاربر: صفحه اصلی (صفحه اول پس از ورود) را دوباره می‌آورد که می‌توانید خلاصه‌ای از وضعیت حسابتان را ملاحظه کنید.

تنظیمات حساب: در این قسمت می‌توانید پروفایل و رمز عبورتان را تغییر دهید یا شماره تلفن و شماره حساب بانکی‌تان را تعریف کنید.

پنل تبلیغ دهندگان: در این قسمت می‌توانید برای معرفی، تبلیغ و در نهایت افزایش فروش کسب و کارتان (مثلا لینک وب سایت) استفاده نمائید. این راه یکی از ارزانترین و موثرترین راههای افزایش بازدید وب سایت و در نهایت افزایش فروش می‌باشد.

ابزار جذب رفرال مستقیم: در این قسمت می‌توانید لینک و بنر مربوط به زیرمجموعه‌گیری خود را مشاهده کنید.

مشاهده رفرال‌های مستقیم: در این قسمت می‌توانید تعداد زیرمجموعه‌های مستقیم به همراه مشخصاتی مانند نام کاربری، سایتی که کاربر از طریق لینک شما عضو سایت شده است، تاریخ عضویت، تعداد کلیک‌های هر زیر مجموعه و آخرین روزی که کلیک کرده است را مشاهده کنید.

تذکر مهم:

عضویت زیر مجموعه مستقیم (از طریق لینک عضویت اشخاص دیگر) در درآمد شما هیچ تاثیری نمی‌گذارد. پس برای کمک به فردی که شما را با این گونه سایت‌ها آشنا می‌کند حتما از لینک عضویت آن فرد استفاده نمائید.

مشاهده رفرال‌های اجاره‌ای: این قسمت تعداد زیرمجموعه‌های اجاره‌ای به همراه مشخصاتی مانند نام کاربری، تاریخ و ساعت عضویت، پرداخت بعدی (تعداد روزهای باقی مانده)، تعداد کلیک‌ها هر زیر مجموعه و آخرین روزی که کلیک کرده است را نشان می‌دهد. معمولا این زیرمجموعه‌ها ربات هستند

خرید رفرال مستقیم: در این قسمت می‌توانید زیرمجموعه مستقیم به قیمت نسبتا بالایی خریداری کنید. توصیه می‌کنم که بجای اینکار، لینک زیرمجموعه‌گیری خود را از قسمت ابزار جذب رفرال مستقیم بدست آورید و از سایر روش‌های کسب درآمد توسط سایت‌های تبلیغات کلیکی عضو بگیرید.

خرید رفرال اجاره:  در این قسمت می‌توانید زیرمجموعه اجاره‌ای خریداری کنید.

افزایش موجودی حساب سپرده سایت: در این قسمت می‌توانید موجودی حساب سپرده‌تان را افزایش دهید.

برداشت موجودی حساب جاری: در این قسمت می‌توانید درخواست واریز موجودی حساب جاریتان را به حساب بانکی که قبلا در بخش تنظبمات حساب وارد کرده‌‌اید، بدهید.  پس از چند ساعت پول به حسابتان واریز می‌گردد.

خرید ارتقاء عضویت: پس از مدتی از فعالیتتان در این قسمت می‌توانید حسابتان را ارتقا دهید. در حساب ارتقا یافته درآمد بیشتری از کلیک‌های خود و زیرمجموعه‌هایتان کسب می‌کنید.

تذکر مهم:

بهتر است ابتدا به تعداد حداکثر زیرمجموعه‌ها (مخصوصا اجاره‌ای) برسید سپس حساب خود را ارتقا بدهید. در غیر این صورت به سود قابل قبولی نمی‌رسید و شاید حتی ضرر نیز کنید.

تبدیلات: با استفاده از این قسمت می‌توانید امتیازات کسب شده را به کلیک تبدیل کنید و باعث افزایش بازدید سایت یا افزایش فروش در کسب و کارتان شوید.

گزارش پیشینه: با استفاده از این قسمت می‌توانید تمام فعالیت‌های گذشته در سایت (مانند خرید زیرمجموعه‌ها) را مشاهده کنید.

گزارش ورودها: با استفاده از این قسمت می‌توانید اطلاعات کاملی از تاریخ و ساعت ورودی‌هایتان به سایت  را ملاحظه کنید.

با دوستانتان به اشتراگ بگذارید

مطلب پیشنهادی

کسب بیت کوین رایگان توسط گوگل کروم

این روش برای افرادی که به کسب درامد از بیت کوین علاقه مندند ولی حوصله …

43 دیدگاه

 1. توروخدا یکی ب من بگه چجوری شروع کنم از ب بسم الله تا ن پایان:/

 2. سوال دیگه اینکه مثلا سایتهای کلیکی رو به اتمام رسوندیم و مورد دیگری برای نمایش نیست باید صبر کنیم تا روز بعد؟ پس این سه ساعت چیه که میگن؟

  • منظورتان از سه ساعت را متوجه نشدم ولی هر سایتی تعداد محدودی آگهی داره و باید صبر کنید تا آگهی ها مجددا ریست شوند
   پیشنهاد ما استفاده از سایر روش های کسب درامد مانند “کسب بیت کوین توسط مرورگر گوگل کروم” در کنار سایت های کلیکی است که می توانید بصورت پیوسته درامدزایی کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجه فرمائید
   http://karinhome.ir/bitcoinbygooglechrome/

 3. سلام. بعد از اینکه شروع کردیم مثلاروز اول ۶۳۰ریال یا هرچی ما باید از هرسایتی که کلیکی کسب درامد کردم جداگانه به حد مجاز قیمت برسیم و هر ساین جداگانه پول رو واریز میکنه؟

 4. اصلا متوجه نشدم لطفا بگید من رو کدوم سایت اول کلیک کنیم .کاش تصویری توضیح میدادید.متشکرم

  • توضیحات بالا به صورت کلی اورده شده است برای آشنایی با یکی از سایت های این حوزه که همچنان مشکلی نداره میتوانید به لینک زیر مراجعه نمائید
   http://karinhome.ir/partclick/
   در منوی”کسب درآمد از سایت های کلیکی” از سایت های ایرانی معرفی شده استفاده نمائید که توضیجات کاملتری در صفحه مربوط به آن ها آورده شده است و از سایت هایی تحت عنوان اسکم استفاده نمائید زیرا یا کلاهبردار بودند وجهت عدم استفاده شما عزیزان آورده شده اند.
   همچنین می توانید از سایر سایت های روش های کسب درامد که در منوهای دیگر معرفی شده اند استفاده نمائید
   سعی شده است توضیحات گام به گام و کاملا تصویری ارائه شوند
   اگر سوالی داشتد باز در خدمتم

 5. من هنوز کار نکردم ولی خیلی مشتاقم که هرچه زودتر شروع کنم

 6. کجا باید ثبت نام کرد؟؟

 7. سلام.من هر کاری کردم متوجه نشدم که چرا وقتی میخوام روی اگهی کلیکی کلید کنم پیام خطا میده. که از این این شماره قبلا کسی دیگه ثبت نام کرده و شما بايد از یه خط دیگه وارد اینترنت بشین. لطفا راهنمایی کنید

 8. سلام در بیشتر جاها دقیقا در ادامه توضیحاتتون نوشتید آزادامه فعالیت خودداری کنید اگه قراره ما فعالیتی کنیم پس این جمله یعنی چی

 9. سلام
  منظورتان چه سایتی است؟

 10. سلام لطفا نحوه کار کردن با برنامه رو طوری توضیح بدید که همه متوجه بشن

  • سلام
   توضیحات بالا به صورت کلی اورده شده است برای آشنایی با یکی از سایت های این حوزه که همچنان مشکلی نداره میتوانید به لینک زیر مراجعه نمائید
   http://karinhome.ir/partclick/
   در منوی”کسب درآمد از سایت های کلیکی” از سایت های ایرانی معرفی شده استفاده نمائید که توضیجات کاملتری در صفحه مربوط به آن ها آورده شده است و از سایت هایی تحت عنوان اسکم استفاده نمائید زیرا یا کلاهبردار بودند وجهت عدم استفاده شما عزیزان آورده شده اند.
   همچنین می توانید از سایر سایت های روش های کسب درامد که در منوهای دیگر معرفی شده اند استفاده نمائید
   اگر سوالی داشتد باز در خدمتم

 11. اصلا معلوم نیست چی به چیه واقعاً

 12. پس کجا را باید کلیک و لایک کنیم؟؟؟ از کجا وارد برنامه شویم؟؟ خیلی مجهوله توضیحات…درگاه ورود به قسمتی که باید کلیک و لایک کنیم را بگویید از کجاست؟؟

 13. من اصلا هیچی متوجه نشدم

 14. محمداکبرنصرتی نیا

  اگربصورت اپلیکیشن بودعالی میشدچون درکامپیوتراحتمال جابجایی لینک هست وامکان کلاهبرداری هست

 15. سلام من اصلا نمیتونم باهاش کار کنم نمیدونم چجوری باید کار کنم از موقعی که وصلش کردم

 16. سلام.اینکه نوشتید از ادامه فعالیت خودداری کنید یعنی چی؟ بعد اینکه لایف کلیک سایتش غیر فعال هستش

  • با سلام
   زمانی که متوجه شدم که این سایت از رده خارج شده، هنوز فعالیت داشت و علاوه بر اینکه در دسته اسکم قرار دادیم به عنوان قبلی این عنوان را هم اضافه کردیم ولی الان حق با شماست و این سایت به کلی از دسترس خارج شده است

 17. سلام ایمیل منا قبول نمیکنه میگه قبلا ثبت نام شده

  • سلام
   منظورتان چه سایتی است؟
   قائدتا باید به قسمت پشتیبانی هر سایتی که فعال است ارتباط برقرار کنید

 18. من هیچ چیزی متوجه نمشم

 19. آقا من ۲ بار واریز کردم اما سر در نمیارم باید چی کار کنم

 20. هنوزنمیدونم چجوریه سردرنمیارم…شماره شبا روهم تاییدنمیکنه بااینکه درست زدم

  • در حالت کلی و گزینه های مهم را سعی کردم توضیح مختصر بدهم
   منظورتان از شماره شبا چیست؟ چه سایتی مدنظرتونه؟