قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / کسب درآمد توسط سایت‌های تبلیغات کلیکی / اسکم یا کلاهبردار / کسب درآمد توسط سایت ایرانی وان استار (لطفا از ادامه فعالیت خودداری کنید)

کسب درآمد توسط سایت ایرانی وان استار (لطفا از ادامه فعالیت خودداری کنید)

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

سایت وان استار  یکی از سایت‌های پر طرفدار کسب درآمد از کلیک است. وان استار یکی از بهترین سایت‌های ایرانی در این حوزه است زیرا

 • سایت وان استار بسیار معتبر بوده و پرداخت‌های آن منظم و تایید شده است
 • دارای پشتیبانی از طریق انجمن است. همچنین می‌توانید سوالات و مشکلات خود را بپرسید و در اسرع وقت به پاسخ برسید.
 • هر زمانی که موجودی جاری شما به مبلغ ۱۰۰۰ تومان رسید می‌توانید درخواست برداشت موجودی بدهید و در کمتر از چند ساعت پولتان به حسابی که قبلا در بخش تنظیمات وارد کرده‌اید واریز می‌گردد.
 • برای برداشت نیاز به هیچ قانون دیگری وجود ندارد درصورتی که معمولا سایت‌های مشابه قوانین پیچیده‌ای برای برداشت دارند.
 • پرداخت به تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب
 • دریافت ماهانه سود ۲۰ درصد

چندین نکته درباره وان استار

 •  آگهی‌ها را بترتیب از آگهی‌های مدیر باز کنید تا همه آگهی‌ها باز شوند.
 • در حالت استاندارد هر ۶ روز یکبار و در صورت ارتقا هر ۳ روز می‌توانید زیرمجموعه اجاره‌ای خرید کنید.
 • قیمت هر زیرمجموعه اجاره‌ای فقط ۲۱۳ تومان می‌باشد.
 • هر روز حداقل ۴ آگهی استاندارد را باید مشاهده کنید تا بتوانید در روز بعد از زیرمجموعه‌هایتان کسب درآمد کنید.
 • زمان بروز شدن آگهی‌ها ۱۲ شب
 • انواع روش های کسب درآمد: آگهی کلیکی، زیرمجموعه‌ها، درخواست‌های عضویتی، پلن‌های مختلف
 • در روز چندین بار به سایت وان استار سر بزنید تا درامدتان بیشتر شود.

انواع طرح‌های وان استار جهت درآمد بیشتر

اگر شما درباره کسب درآمد از سرویس‌های وان استار جدی هستید، در مورد ارتقاء حسابتان فکر کنید. ارتقاء حساب به شما فرصت‌های زیادی می‌دهد، از جمله افزایش محدوده زیرمجموعه‌ها، زمان انتظار کمتر برای پرداخت بعدی، قیمت‌های پایین‌تر و بسیاری موارد دیگر. در زیر مقایسه‌ای از انواع طرح‌ها را مشاهده می‌کنید.

وان استار

 ابتدا مدتی با سایت کار کنید و پس از اینکه به پیشرفت قابل توجهی از نظر تعداد زیر مجموعه اجاره‌ای و مستقیم رسیدید، اقدام به ارتقا کنید.

محاسبه میزان سود عضویت‌های مختلف

محاسبه میزان سود عضویت‌های مختلف در سایت وان استار به شرح ذیل می‌باشد:

عضویت استاندارد:

میزان سرمایه گذاری از بابت اجاره سقف زیرمجموعه ۳۸۳٫۴۰۰ تومان می‌باشد که با احتساب حداقل سود، کل اصل و سود پول ۴۴۰٫۹۱۰ تومان و با احتساب حداکثر سود، ۴۷۹٫۲۵۰ تومان میباشد.

عضویت پیشرفته:

میزان سرمایه گذاری از بابت اجاره سقف زیرمجموعه ۵۸۷٫۱۰۰ تومان می‌باشد که با احتساب حداقل سود، کل اصل و سود پول ۶۷۵٫۱۶۵ تومان و با احتساب حداکثر سود، ۷۳۳٫۸۷۵ تومان می‌باشد.

عضویت برنزی:

میزان سرمایه گذاری از بابت اجاره سقف زیرمجموعه ۱٫۳۰۲٫۰۰۰ تومان میباشد که با احتساب حداقل سود، کل اصل و سود پول ۱٫۴۹۷٫۳۰۰ تومان و با احتساب حداکثر سود، ۱٫۶۲۷٫۵۰۰ تومان می‌باشد.

عضویت نقره ای :

میزان سرمایه گذاری از بابت اجاره سقف زیرمجموعه ۱٫۸۲۵٫۹۰۰ تومان می‌باشد که با احتساب حداقل سود، کل اصل و سود پول ۲٫۰۹۹٫۷۸۵ تومان و با احتساب حداکثر سود، ۲٫۲۸۲٫۳۷۵ تومان می‌باشد.

عضویت طلایی :

میزان سرمایه گذاری از بابت اجاره سقف زیرمجموعه ۲٫۶۹۸٫۸۰۰ تومان می‌باشد که با احتساب حداقل سود، کل اصل و سود پول ۳٫۱۰۳٫۶۲۰ تومان و با احتساب حداکثر سود، ۳٫۳۷۳٫۵۰۰ تومان می‌باشد.

اعطای وام به کاربران سایت

برخی از کاربران سایت قصد و تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر و حرفه ای را دارند که با سرمایه گذاری و با فعالیت جدی خود، قصد کسب درآمد بیشتر و بهتر برای خود دارند. یا عده ای از کاربران یا توان سرمایه گذاری در سایت را نداشته و یا با احتیاط پیش می‌روند تا خدایی نکرده با مشکلی مواجه نشوند. البته با اوضاع بد برخی از سایت‌های اخیر حق هم دارند.

سایت وان استار تصمیم بر اعطای وام بدون بهره به کاربران خود را دارد.

بدین ترتیب کاربران با سپرده گذاری در حساب وام، ۲ برابر سپرده گذاری خود را وام دریافت خواهند نمود.

نحوه سپرده گذاری و اخذ وام:

کاربرانی که قصد اخذ وام از سایت وان استار را دارند می‌توانند در منو سمت راست پنل کاربری از طریق افزایش موجودی سپرده وام، مبلغی به حساب سایت واریز نمایند.

بعد از واریز مبلغ (سپرده گذاری) از همان منو سمت راست درخواست وام خود را ارائه می کنند تا مدیریت سایت درخواست کاربر را تایید نموده و مبلغ درخواستی کاربر به حساب سپرده واریز گردد.

کاربران با وام دریافتی میتوانند در سایت فعالیت نموده و درآمد بیشتری کسب کنند و مواقع درخواست برداشت سایت ۷۰ درصد مبلغ درخواستی کاربر را به عنوان بازپرداخت اقساط وام از مبلغ درخواستی کاربر کسر کرده و الباقی مبلغ را به حساب بانکی کاربر واریز نماید.

حداقل سپرده گذاری ۵٫۰۰۰ تومان بوده و حداکثر آن ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد.

وام تعلق گرفته به کاربر ۲ برابر سپرده گذاری کاربر میباشد.

به عنوان مثال کاربری ۱۰۰٫۰۰۰ تومان سپرده گذاری نماید مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ تومان نیز وام دریافت خواهد نمود.

بعد از پازپرداخت کل اقساط وام کاربران مجددا میتوانند درخواست وام نمایند.

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

 

پس از ثبت‌نام  از طریقبنر بالا باید ایمیلتان را فعال کنید. پس از ورود، در سمت راست بخشی مانند تصویری زیر وجود دارد که در ادامه قسمت‌های مهم آن را بیان می‌کنم:

وان استار

خلاصه اطلاعات حساب‌های كاربر: صفحه اصلی (صفحه اول پس از ورود) را دوباره می‌آورد که می‌توانید خلاصه‌ای از وضعیت حسابتان را ملاحظه کنید.

تنظیمات حساب: در این قسمت می‌توانید پروفایل و رمز عبورتان را تغییر دهید یا شماره تلفن و شماره حساب بانکی‌تان را تعریف کنید.

تبلیغ دهندگان: در این قسمت می‌توانید برای معرفی، تبلیغ و در نهایت افزایش فروش کسب و کارتان (مثلا لینک وب سایت) استفاده نمائید. این راه یکی از ارزانترین و موثرترین راههای افزایش بازدید وب سایت و در نهایت افزایش فروش می‌باشد. در حال حاضر قیمت‌ها در وان استار بصورت زیر است:

وان استار

ابزار جذب زیرمجموعه مستقیم: در این قسمت می‌توانید لینک و بنر مربوط به زیرمجموعه‌گیری خود را مشاهده کنید. ارزش کلیک هر زیرمجموعه مستقیم (معرفی به سایت وان استار توسط لینک مربوط به عضوگیری شما)، در حالت استاندارد ۱ تومان و در صورت ارتقا ۵ تومان می‌باشد.

مشاهده زیرمجموعه مستقیم: در این قسمت می‌توانید تعداد زیرمجموعه‌های مستقیم به همراه مشخصاتی مانند نام کاربری، سایتی که کاربر از طریق لینک شما عضو سایت وان استار شده است، تاریخ عضویت، تعداد کلیک‌های هر زیر مجموعه و آخرین روزی که کلیک کرده است را مشاهده کنید.

تذکر مهم:

عضویت زیر مجموعه مستقیم (از طریق لینک عضویت اشخاص دیگر) در درآمد شما هیچ تاثیری نمی‌گذارد. پس برای کمک به فردی که شما را با این گونه سایت‌ها آشنا می‌کند حتما از لینک عضویت آن فرد استفاده نمائید.

مشاهده زیرمجموعه اجاره‌ای: این قسمت تعداد زیرمجموعه‌های اجاره‌ای به همراه مشخصاتی مانند نام کاربری، تاریخ و ساعت عضویت، پرداخت بعدی (تعداد روزهای باقی مانده)، تعداد کلیک‌ها هر زیر مجموعه و آخرین روزی که کلیک کرده است را نشان می‌دهد.

در این سایت این زیرمجموعه‌ها ربات هستند و ارزش کلیک هر زیرمجموعه اجاره‌ای، در حالت استاندارد ۴ تومان و در صورت ارتقا ۱۳ تومان می‌باشد.

خرید زیرمجموعه مستقیم: در این قسمت می‌توانید زیرمجموعه مستقیم به قیمت ۲۸۹۰ تومان خریداری کنید. توصیه می‌کنم که بجای اینکار لینک زیرمجموعه‌گیری خود را از قسمت ابزار جذب زیرمجموعه مستقیم بدست آورید و از سایر روش‌های کسب درآمد توسط سایت‌های تبلیغات کلیکیعضو بگیرید.

خرید زیرمجموعه اجاره‌ای:  در این قسمت می‌توانید زیرمجموعه اجاره‌ای به قیمت ۲۱۳ تومان خریداری کنید.

حداکثر تعداد زیر مجموعه اجاره‌ای در حالت استاندارد ۱۸۰۰ و در صورت ارتقا ۳۹۰۰ می‌باشد.

افزایش موجودی: در این قسمت می‌توانید موجودی حساب سپرده‌تان را افزایش دهید.

حساب سپرده حسابی است که از اعتبار آن می‌توانید برای خرید آگهی، خرید و اجاره زیر مجموعه اجاره‌ای و ارتقای عضویت استفاده کنید. برای افزایش موجودی این حساب معمولا دو راه دارید: انتقال از حساب جاری، انتقال آنلاین توسط کارت‌های شتابی.

برداشت موجودی: در این قسمت می‌توانید درخواست واریز موجودی حساب جاریتان را به حساب بانکی که قبلا در بخش تنظبمات حساب وارد کرده‌‌اید، بدهید.  پس از چند ساعت پول به حسابتان واریز می‌گردد. تنها قانون موجود برای برداشت پول این است که فقط  ۱۰۰۰ تومان در حساب جاریتان موجود باشد.

ارتقاء عضویت: پس از مدتی از فعالیتتان در این قسمت می‌توانید حسابتان را ارتقا دهید. در حساب ارتقا یافته درآمد بیشتری از کلیک‌های خود و زیرمجموعه‌هایتان کسب می‌کنید. برای اطلاعات بیستر می‌توانید به بخش انواع طرح‌های وان استار جهت درآمد بیشتر مراجعه کنید.

تذکر مهم:

بهتر است ابتدا به تعداد حداکثر زیرمجموعه‌ها (مخصوصا اجاره‌ای) برسید سپس حساب خود را ارتقا بدهید. در غیر این صورت به سود قابل قبولی نمی‌رسید و شاید حتی ضرر نیز کنید.

خرید كارت شارژ: با استفاده از این قسمت می‌توانید کارت شارژ همراه اول و ایرانسل خریداری کنید و امتیاز بگیرید.

گزارش پیشینه: با استفاده از این قسمت می‌توانید تمام فعالیت‌های گذشته در سایت (مانند خرید زیرمجموعه‌ها) را مشاهده کنید.

گزارش ورودها: با استفاده از این قسمت می‌توانید اطلاعات کاملی از تاریخ و ساعت ورودی‌هایتان به سایت وان استار را ملاحظه کنید.

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

با دوستانتان به اشتراگ بگذارید

مطلب پیشنهادی

کسب بیت کوین رایگان توسط گوگل کروم

این روش برای افرادی که به کسب درامد از بیت کوین علاقه مندند ولی حوصله …

7 دیدگاه

 1. اصلا این چه ربطی به پول یک داره مثل اینکه کلاهبرداریه

 2. من اصلا بلد نیستم چکار کنم لطف منو راهنمایی کنید که از جا بقیه کار ها رو انجام بدم ‌.ثبت نام اولیه کردم بعدش چکارکنم

 3. ثبت نام تو سایت چجوریه؟

  • در عنوان مطلب نوشتیم که از ادامه فعالیت خودداری کنید
   این سایت اسکم شده است و نباید فعالیت کنید

 4. عالیه، بسیار زیباست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *