قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
سرخط خبرها
خانه / کسب درآمد توسط سایت‌های تبلیغات کلیکی / اسکم یا کلاهبردار / کسب درآمد توسط سایت ایرانی پارت کلیک (لطفا از ادامه فعالیت خودداری کنید)

کسب درآمد توسط سایت ایرانی پارت کلیک (لطفا از ادامه فعالیت خودداری کنید)

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

سایت پارت کلیک یکی از سایت‌های محبوب کسب درآمد از کلیک است. پارت کلیک دارای مزایای زیادی است:

 • هر زمانی که موجودی جاری شما به مبلغ ۱۰ هزار تومان رسید می‌توانید درخواست برداشت موجودی بدهید و در کمتر از چند ساعت پولتان به حسابی که قبلا در بخش درج شماره حساب از منوی مدیریت فایل وارد کرده‌اید واریز می‌گردد و برای برداشت نیاز به هیچ قانون دیگری نیست. درصورتی که معمولا سایت‌های مشابه قوانین پیچیده‌ای برای برداشت دارند.
 • پرداخت به تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب ولی باید بنام خود شخص باشد
 • هر شخص فقط یک حساب کاربری می تواند داشته باشد
 • مشاهده تمام آگهی‌ها همزمان و بدون معطلی
 • درآمد ۲۰ تا ۵۰ ریالی برای هر کلیک

چندین نکته درباره پارت کلیک

 • برخلاف سایت‌های مشابه نیاز به باز کردن هیچ آگهی‌های مدیری ندارید.
 • برخلاف سایت‌های مشابه زیر مجموعه اجاره‌ای ندارید و فقط می‌توانید از طریق کلیک و زیرمجموعه مستقیم (آمده به سایت پارت کلیک از طریق لینک عضوگیری شما) به درآمد برسید.
 • چنانچه بیش از یک ماه در سایت وارد نشوید، تمام موجودی حسابتان صفر خواهد شد ولی حسابتان پاک نخواهد شد. و قویا پیشنهاد می شود که به هبچ وجه حساب دیگری با همان مشخصات ایجاد نکنید بعبارت دیگر حتما ایمیل، تلفن، نام کاربری و نام و نام خانوادگیتان را تغییر دهید (از کارت بانکی فرد قابل اعتمادتان استفاده نمائید) تا پس از برداشت وجه حسابتان مسدود نشود و زحماتتان پایمال نشود (البته این مورد تجربه خودم بوده است و مlkتحمل ضرر شدم)

تذکر مهم:

من از اردیبهشت امسال (سال ۱۳۹۷)، هرماه حدودا ۲۰ هزار تومان برداشت میکردم ولی وقتی که در دوازدهم ماه اسفند امسال مبلغ ۹۱ هزار تومان برداشت کردم، متاسفانه بدون هیچ دلیلی حسابم مسدود شد و دو هفته است که هیچ توضیحی به من نمیدهند. لذا وظیفه خود میدانم که به مخاطبان این سایت اعلام کنم که دیگر در این سایت وقت خود را هدر ندهند.

 

 • زمان بروز شدن آگهی‌ها ۱۲ شب
 • در روز چندین بار به سایت پارت کلیک سر بزنید تا درامدتان بیشتر شود.

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

 

پس از ورود به ناحیه کاری پروفایل خود، لیست آگهی‌های فعال و دارای شارژ که توسط کاربران دیگر درج شده را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با کلیک بر روی تبلیغات درآمد مربوط به آن را به خود اختصاص دهید

پارت کلیک

 

شما با کلیک روی هر آگهی صفحه زیر نمایان می شود که بعد از چند ثانیه پیام امتیاز این آگهی برای شما ثبت شد نمایش داده شده  و درآمد  آگهی برای شما ثبت شده و موجودی حسابتان افزایش پیدا می‌کند

 

پارت کلیک

توضیحات بالا را می‌توانید در فیلم زیر نیز مشاهده نمائید

نکته مهم:

بر خلاف سایر سایت‌های مشابه، درپارت کلیک می‌توانید تمام آگهی‌ها را همزمان و بدون معطلی کلیک کنید. سپس چند ثانیه صبر کنید تا درآمد حاصل از آگهی‌ها به حسابتان واریز گزدد. سپس صفحات را ببندید.

در فیلم زیر می توانید این ترفند را  مشاهده نمائید

همچنین می‌توانید روی تب مورد نظر در مرورگر راست کلیک کرده و با انتخاب گزینه ” close tabs to the right” تمام صفحات راست تب مورد نظر را ببندید.

پارت کلیک

 

نحوه دریافت و استفاده از درآمد در پارت کلیک

با رسیدن درآمد کلیک‌ها به ۱۰ هزار تومان، شما می‌توانید از قسمت درخواست واریز از منوی حساب کاربری، مبلغ درخواستی خود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت مبلغ درآمد خود را دریافت نمایید. درضمن شما می‌توانید با درآمد کسب شده، آگهی‌های خود را شارژ نمائید و کسب و کارتان را معرفی نمائید.

نحوه ثبت آگهی

برای ثبت تبلیغ خود از بخش ثبت آگهی در منوی مدیریت آگهی وارد صفحه ثبت آگهی شوید.
در این صفحه نام آگهی و لینک سایت یا صفحه اینترنتی خود را وارد نموده و برای درج تصویر از قسمت browse تصویر مورد نظر را انتخاب کنید و در نهایت کلید ثبت آگهی  را بزنید تا آگهی شما ثبت شود.

پارت کلیک

قابل ذکر است که آگهی شما بعداز تایید از طرف مدیر سایت و شارژ آکهی توسط شما در سایت جهت کلیک برای کاربران نمایش داده می‌شود.
درضمن لینک آگهی‌هایی که ثبت و تا لحظه‌ای که داری شارژ باشند در صفحه اول سایت نیز قرار داده می‌شوند.

نحوه شارژ آگهی در پارت کلیک

پس از ثبت آگهی، جهت شارژ آگهی ابتدا باید کلیک خریداری شود. به منظور خرید کلیک، بخش خرید کلیک در منوی مدیریت آگهی را انتخاب نموده تا صفحه خرید کلیک بازشود.

پارت کلیک

برای خرید تعداد کلیک، ابتدا تعداد کلیک درخواستی خود را وارد نموده و دکمه محاسبه مبلغ کلیک‌ها را زده تا تعداد و مبلغ کلیک‌ها نمایش داده شود.
که درصورت کافی بودن موجودی حساب شما دکمه (جهت خرید کلیک های درخواستی اینجا کلیک کنید) نمایان می‌گردد که با فشردن این دکمه کلیک‌ها برای شما ثبت می‌گردد.

پارت کلیک

در صورت کمبود موجودی دکمه (جهت افزایش موجودی اینجا کلیک کنید) فعال می‌گردد

پارت کلیک

که با فشردن آن به صفحه شارژ حساب کاربری انتقال داده می‌شوید که می‌توانید حساب کاربری خود را شارژ و موجودی حسابتان افزایش دهید.
بعد از افزایش موجودی، شما باید برای خرید کلیک مراحل بالا را مجددا تکرار نمایید

توجه داشته باشید بعد از خرید کلیک باید کلیک‌ها را به آگهی‌های خود به تعداد دلخواه اختصاص داده و آگهی‌های خود را شارژ نمایید.
بدین منظور از بخش آگهی های من در منوی مدیریت آگهی استفاده کنید که لیست آگهی‌های شما نمایش داده می‌شود.

پارت کلیک

جهت شارژ آگهی خود بر روی تصویر شارژ آگهی، کلیک نموده تا صفحه ثبت کلیک برای آگهی باز شود.

پارت کلیک

در این مرحله تعداد کلیک‌هایی که می‌‌خواهید از کل کلیک‌های خریداری شما برای این آگهی ثبت گردد را درج نموده و بر روی دکمه اختصاص تعداد کلیک‌های درخواستی به آگهی مورد نظر کلیک کنید تا کلیک ها برای آگهی شما ثبت گردد.
همچنین برای آگهی‌های دیگر خود نیز می‌توانید به این صورت کلیک اختصاص دهید.

زمانی که آگهی را شارژ کنید میتوانید تعداد کلیک‌های اختصاص داده شده به آگهی و مانده تعداد کلیک‌ها را از بخش آگهی‌های من ببینید.

تعرفه خرید کلیک در سال ۱۳۹۶

پارت کلیک

بازاریابی کاربران در پارت کلیک

کاربرانی که در پارت کلیک ثبت نام کرده‌اند می‌توانند از بخش لینک بازاریابی در منوی بازاریابی، لینک مربوط به عضویت خود را کپی نموده و در وب سایت ، وبلاگ و یا از طریق ایمیل برای بازاریابی تبلیغ نمایند تا کاربران از این لینک ثبت نام نموده و در لیست بازاریابی آن‌ها قرار بگیرند.

سود حاصل از بازاریابی کاربران

معادل ۱۰ درصد درآمد کلیک‌های کاربرانی که از این طریق ثبت نموده‌اند، به حساب بازاریاب (معرف) واریز می‌گردد.

شارژ حساب کاربری

برای شارژ حساب از بخش شارژ حساب کاربر در منوی مدیریت آگهی استفاده کنید.

پس از وارد کردن مبلغ واریزی البته به تومان و زدن کلیک پرداخت و انتقال به صفحه بانک می‌توانید پرداخت خود را با کارت بانکی انجام داده و پس از آن بطور خودکار به پروفایل خود انتقال خواهید یافت. بعد از آن می‌توانید کلیک خریداری کنید و شارژ آگهی خود را ادامه دهید.

توجه داشته باشید که در موقع پرداخت هیچ کارمزدی از شما کسر نخواهد شد. پس همان مبلغی که در صفحه پرداخت انتخاب می‌کنید به حساب کاربری شما اضافه می‌گیردد.

پرداخت و شارژ حساب کاربری فقط و فقط برای خرید کلیک انجام می‌پذیرد و از پرداخت بی مورد خودداری نمایید.

توضیحات بالا را می‌توانید نیز مشاهده نمائید

 

لطفا از این سایت استفاده نمائید.

 

با دوستانتان به اشتراگ بگذارید

مطلب پیشنهادی

کسب بیت کوین رایگان توسط گوگل کروم

این روش برای افرادی که به کسب درامد از بیت کوین علاقه مندند ولی حوصله …

28 دیدگاه

 1. سلام من در سایت پارت کلیک ثبت نام کردم و از طریق لینک زیرمجموعه گیری به ده تا ایمیل ده تا اکانت دیگه ساختم که زیرمجموعه من حساب میشه آیا برای پرداخت درآمد کسب شده اگه برای همه اکانت ها یک شماره حساب بزنم پول پرداخت میشه؟

  • سلام
   شما فقط می توانید دارای یک حساب کاربری (با یک نام و نام خانوادگی که غیر قابل ویرایش خواهد بود) در تمامی شرایط باشید.

 2. سلام دوستان من در پارت کلیک عضو هستم و درآمد کسب میکنم. بهتون پیشنهاد میکنم از این سایت استفاده کنید

 3. چرا هر کاری میکنم نمیتونم تو سایت عضو شم همش ایراد میگیره یبار میگه ایمیل و اشتباهه یبار میگه رمز عبور اشتباهه چجوریه😐؟؟

 4. سلام من اصلانمیدونم چی به چیه.لطفابرام توضیح بدین ازکجابایدواردشم.که پول برام واریزشه.هرچی میخونم 😔هیچی حالیم نمیشه.مطالبتون زیاده آخه.

  • سلام
   پس از توضیحات اولیه در مورد سایت در قسمتی عنوان زیر وجود دارد
   ” برای استفاده از سایت پارت کلیک بر روی تصویر زیر کلیک کنید.”
   پس از ثبت نام روی بنر، با نام کاربریتان وارد شوید و شروع به دیدن آگهی کنید و پس از رسیدن موجودیتان به ده هزار تومان میتوانید برداشت کنید
   همچنین تمام موارد در فیلم اول توضیح داده شده است

 5. پارت كيليك خيلي خوبه پول از آدم نمي خواد سرعتش بالاست روزي ٥٠٠تومان با ديدن آگهي نصيبت ميشه هر كليك ٣تومانه فقط ايميل درست داشته باش و شماره شبا رادرست وارد كن

 6. سلام ادمین عزیز میخواستم بدونم ذر قسمت تبلیغات سرچ گوگل چجوری میشه درامد زایی کرد ؟؟ اطفا توضیح بدید

  • سلام
   در فیلم اول بطور کامل هر دو روش توضیح داده شده است
   با سپاس

  • ادرس نوشته شده را پس از زدن دكمه بازديد در گوگل سرچ پيدا كن راهنمايي كرده صفحه ١يا٢ سپس وارد سايت شو و تو قسمت شماره تلفن سايت كه رنگش با زمينه سايت فرق داره روي گزينه امتياز شماازكليك بزن تا پولت زياد بشه

 7. سلام چرا نمیتونم وارد کلیک بشم

  • سلام
   سایت را بررسی کردم مشکلی نداره
   اگر بیش از دو ماه از ورودتون نگذشته باشه از قسمت تماس با ما باهاشون در ارتباط باشید

 8. سلام. چرا انقد درامداش پاااایینه؟من کل تبلیغارو دیدم و درامد کسب شده شد ۱۱۷ تومن. !!!!! واقعا کمه.

  • سلام
   از انجا که اگهی ها ۱۲ شب مجددا بارگذاری میشوند سعی کنید حوالی ۱۲ تا ۱ نیمه شب اقدام به کلیک کنید تا به راحتی درامدتان به ۵۰۰ تومان برسد. همچنین می توانید از طریق معرفی سایت partclick در سایت و یا وبلاگ خود و یا با ارسال لینک (از طریق ایمیل و یا پیامک) به دیگران اقدام به بازاریابی نمائید و با معرفی هر عضو جدید به پارت کلیک و فعال بودن کاربر معادل ۱۰درصد از کل درآمد کلیکی کاربر معرفی شده برای خود کسب درآمد نمائید

   همچنین می توانید با استفاده از روش های دیگر به درامد قابل توجهی برسید مانند سایت زیر:
   http://karinhome.ir/bitcoinbygooglechrome/
   با سپاس

 9. چرا سایتتون الکی ایراد میگیره نمیزاره وارد شیم همه چی درسته ولی الکی هی ایراد میگیره

 10. واقعا خدا بهتون صبر بده چطور یه ثبت نام ساده نمیتونند انجام بدهند و این همه به سادگی شما توضیح دادید بازم نوشتند که نمیفهمند

 11. تو این بی پولی اینم یک ضرر پاک کلاهبرداری ما که نفهمیدیم کاش پول مارو پس میدادید والا این پولها خوردن نداره

  • ما این اطلاعات را به رایگان قرار دادیم و سایت ما یا سایت های معرفی شده از سوی ما هیچ پولی دریافت نمیکنند حتی انهایی که کلاهبردار شدند و توی گروه اسکم آورده شده اند

 12. سلام
  اصلا واضح نیست توضیحات
  هرکدوم از برنامه هارو باز میکنم ثبت نام کاربری میخواد که هر کدومو میخوام ثبت کنم یه ایراد الکی میگیره مثلا پارت کلیک
  اگه کلاه برداری بود بگید اون پول اولیه هم فدای سرم فقط بگم دوستان دیگه ثبت نام نکنن
  بابا خیلی سلده تر از این حرفا باید باشه.چیه پیچ در پیچ آخرشم هیچ

  • سلام
   سایت های کلاه بردازی به صورت اسکم اورده شده اند و در عنوانشان ذکر شده است که از ثبت نام خودداری فرمائید
   الان بررسی کردم ثبت نام سایت هیچ مشکلی نداره
   در جایی از توضیحات ” برای استفاده از سایت پارت کلیک بر روی تصویر زیر کلیک کنید.” نوشته شده است با کلیک بر روی آن در سایت پارت کلیک ثبت نام کرده و طیق توضیحات انجام دهید. قسمت های مختلف این سایت به خوبی توضیح داده شده اند. همچنین توضیحات قسمت های مختلف را بصورت فیلم هم قرار دادم
   باز اگر نیاز به راهنمایی داشتید لطفا سوالاتتان را بپرسید
   با سپاس

 13. اصلا نمیفهممش چرا هر جا میرم پولیه مگه از اولش نگفتید رایگانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *